RAZSTAVA GOB, 13. 9. na Ižanskem sejmu, od 10. do 17. ure

Vabimo vas, da si ogledate preko 300 vrst gob, ki rastejo pri nas. Na razstavi boste lahko poskusili nekatere gobove jedi, kuhane in pečene na žaru.

Razstava je poučna za vse, tako za otroke kot ljubitelje gobarstva. Najbolj zainteresirani se boste lahko včlanili v gobarsko sekcijo in se tako aktivno angažirali na tem področju.

Razstava bo v primeru suhega vremena, odprta že v petek.

Vstop je prost. Vabljeni!

Na sejmu se bo naše društvo predstavilo tudi na stojnici, kjer bomo prodajali suvenirje, izdelke in dobrote iz Kureščka.

Od 11.  do 14. ure bomo imeli otroško delavnico, na kateri bodo otroci izdelovali čebelice in medvedke. Delavnico vodi Barbara Gvardjančič.

Ob 14. 30 bo nastop plesne skupine Viva z orientalskimi plesi, ki deluje v TD Kurešček. Vabljeni na pokušino orienta …